KONST / Litografier / Färglitografi 7527695
nr 752 7695
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), PT, signerad, bladets mått: 57x43
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
950 kr
måndag 9 april 2012
kl 19:08:49
850 kr
800 kr
900 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm